Україна

JP Morgan спрогнозував, коли Україна отримає транш МВФ

Аналітики інвестбанку очікують або надходження 1,4 млрд доларів у другому кварталі 2021 року, або два транші по 0,7 млрд доларів - у другому і третьому кварталах, або укладення угоди про нову програму

Аналітики інвестбанку JP Morgan очікують, що staff-level agreement між Україною і МВФ може бути укладений за підсумками місії Фонду у січні, але виплата коштів у січні-березні цього року малоймовірна.

Про це йдеться у звіті JP Morgan, – інформує 1NEWS.

Зазначається, що у разі зняття обмежень цін на газ у квітні МВФ може перерахувати кошти у другому кварталі цього року.

“Ми зберігаємо нейтральну позицію щодо локальних активів, оскільки очікується ослаблення фундаментальної підтримки, а також через невизначеність щодо термінів отримання траншу МВФ”, – йдеться також у звіті JP Morgan.

Аналітики очікують або надходження 1,4 млрд доларів у другому кварталі 2021 року, або два транші по 0,7 млрд доларів – у другому і третьому кварталах, або укладення угоди про нову програму.

“При цьому аналітики JP Morgan зазначають: Україна найбільше постраждала від коронакризи порівняно з іншими країнами. Серед причин інвестбанк наводить затримку реформ і відсутність співпраці з МВФ”, – йдеться у повідомленні.

Джерело: “Інтерфакс-Україна”

Останні новини

Back to top button