Україна

Ізраїльська компанія купила український стартап

Стартап розробив штучний інтелект, здатний аналізувати рекламу і в кілька кліків управляти маркетинговою активністю клієнтів.

Ізраїльська компанія Perion Network купила український стартап Septa Communications, розробника проекту Captain Growth, за 3,75 мільйона доларів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Septa Communications – український стартап, заснований підприємцями Дмитром Білашем і Дмитром Плешаковим у 2017 році. Їхній проект Captain Growth – це штучний інтелект, здатний аналізувати рекламу і в кілька кліків управляти маркетинговою активністю клієнтів.

Частина з 3,75 млн доларів будуть виплачені готівкою при поглинанні компанії. Частина, що залишилася суми прив’язана до досягнення певних KPI в наступні два роки з моменту укладення угоди.

Perion Network надає рекламні рішення для видавців і брендів.

“Завдяки запатентованій технології Captain Growth – Value Unlock – наша синхронізація дасть брендам важливу можливість отримати вигоду з того, що найефективніші інструменти будуть надані за потрібне користувачам в потрібний час – для безпрецедентного міжканального взаємодії”, – заявили в компанії.

Відзначається, що придбання стартапа не зробить істотного впливу на фінансові результати Perion Network.

Джерело: Економічна правда

Останні новини

Back to top button