Україна

Ізраїль закликав Україну заборонити в цьому році паломництво хасидів

Поки Міністерство закордонних справ України роздумує над тим, як організувати святкування Рош Ха-Шана в Умані, Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю закликає владу України повністю заборонити в’їзд в країну для паломників. Про це повідомляється на офіційному сайті Кнесету Ізраїлю, інформує 1NEWS.

За словами директора відділу міжнародних відносин Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю Ашера Шульмана, присутність великої кількості людей на маленькій території призведе нової хвилі заражень коронавірусом.

“Тому що в разі концентрації 30 000 людей на одній вулиці немає можливості дотримуватися правил. Але існують і економічні інтереси. 15 000 паломників і студентів ешив, яким було дозволено в’їхати в Ізраїль, будуть ізольовані до 6 осіб в закритій капсулі, і 12 інспекторів будуть перевіряти його виконання”, – сказав Шульман.

На думку Шульмана, уникнути нових заражень можна тільки за допомогою заборони, яка повинна виходити від української влади.

Умань, де похований засновник брацлавського хасидизму цадик Нахман, є місцем масового паломництва послідовників його вчення. Восени на святкування іудейського Нового року сюди приїжджають 20-30 тис. паломників з різних країн.

У 2020 році святкування Рош ха-Шана припадає на 18-20 вересня.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close