Україна

Із лютого підвищать зарплати правоохоронцям

Про заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський в Facebook., передає 1news.

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський анонсував підвищення зарплат правоохоронцям з лютого 2022 року. З них 1 млрд гривень отримає Національна поліція.

За словами міністра, через те, що в бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувалися точково, за рахунок ковидного фонду, в держбюджеті на 2022 рік передбачається підвищення зарплати правоохоронцям.

“Президент доручив уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% вже з 1 лютого”, – написав Денис Монастирський.

Він зазначив, що підвищення виплат стосується не тільки поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби.

“Зазначимо, кошти для такого підвищення заробітних плат нам вдалося отримати завдяки спецоперації “Акциз”. Вона за моїм дорученням розпочата проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року”, – уточнив глава МВС.

Він додав, що за листопад-грудень 2021 року це забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд гривень.

Глава МВС додав, що з лютого 2022 року буде відновлено право поліцейських і рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло.

 

 

 

 

Back to top button