Україна

Із липня українці зможуть подорожувати до Греції

Україна та Греція відновлять сполучення з 1 липня за умови стабільної епідеміологічної ситуації у двох країнах, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу МЗС.

Про це йшлося під час телефонної розмови міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з главою МЗС Грецької Республіки Нікосом Дендіасом.

“Дмитро Кулеба і Нікос Дендіас висловили готовність відновити сполучення між Україною та Грецією з 1 липня за умови стабільної епідеміологічної ситуації у двох країнах”, – йдеться у повідомленні.

Глави зовнішньополітичних відомств двох країн також обмінялися досвідом із протидії поширенню коронавірусу COVID-19 та подолання наслідків пандемії.

Нікос Дендіас запросив Дмитра Кулебу відвідати Грецію з робочим візитом, коли обставини це дозволятимуть. Глава МЗС України прийняв запрошення.

Сторони відзначили важливість всебічного розвитку взаємовигідних двосторонніх відносин задля розвитку торгівлі та інвестицій, співпраці у культурно-гуманітарній та освітній сферах.

Кулеба привітав колегу з головуванням Греції у Комітеті міністрів Ради Європи та закликав його надавати пріоритетного значення тематиці України у фокусі уваги цієї організації.

Дендіас у відповідь запевнив, що Греція незмінно підтримує євроінтеграційні прагнення України.

 

 

 

 

 

 

 

Back to top button