Україна

Із 29 жовтня у Києві поновлюють навчання у школах

Школи Києві поновлять навчання одразу після осінніх канікул, 29 жовтня, сказав мер столиці Віталій Кличко, передає 1NEWS.

Проте 8 закладів залишаться на карантині через захворювання серед учнів і персоналу.

За його словами, крім 8 шкіл, які повністю будуть на карантині, не вийдуть на навчання 587 класів у 186 закладах, де є хворі на коронавірусну інфекцію.

Мер Києва запевнив, що мерія моніторить ситуацію із COVID-19 і в майбутньому може відправити на карантин чи дистанційне навчання ті класи або школи, де станеться сплеск хвороби. Також він додав, що в усіх школах, де були виборчі дільниці, провели дезінфекцію.

Які саме школи не відкриються?

Ми намагались дізнатися у КМДА, які конкретно школи не почнуть навчання, але прес-секретар КМДА направив нас до начальниці одного з відділів Департаменту освіти КМДА, а та — до іншої фахівчині цього департаменту.

Остання, своєю чергою, заявила, що «людина, яка володіє цією інформацією, перебуває вдома на самоізоляції».

Потім нам перетелефонувала начальниця одного з відділів Департаменту освіти і дала контакт потрібного відділу, але там на наш дзвінок не відповіли. Тепер же ця начальниця пообіцяла найближчим часом таки розповісти нам, які школи не відновлять навчання. Чекаємо на відповідь.

Дочекалися

Через деякий час відповідь ми таки отримали. Це:

  • НВК «Ластівка» (Оболонський район);
  • спеціалізована школа №153 та ліцей «Універсум» (Шевченківський район);
  • спеціалізована школа №85 (Голосіївський район);
  • школа №254 (Святошинський район);
  • спеціалізована школа №52 (Солом’янський район);
  • загальноосвітня школа №309 та ліцей «Наукова зміна» (Дарницький район).

Яка ситуація зараз із COVID-19 у Києві?

За минулу добу, 27 жовтня, коронавірус виявили у 563 киян, 221 людина одужала, а 15 людей померли. Найбільше випадків зараження коронавірусом виявили в Деснянському — 129, Дніпровському — 84 та в Солом’янському — 80 випадків районах.

Всього коронавірусом у Києві заразилися 34 350 людей, а 721 людина померла. На сьогодні столиця перебуває у «помаранчевій» зоні карантину, це передостанній рівень жорсткості обмежень.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close