Головна / УКРАЇНА / «Італійський страйк» оголосили залізничники у Кременчуку

«Італійський страйк» оголосили залізничники у Кременчуку

У Кременчуку працівники локомотивного депо оголосили «італійський страйк» — перебувають на роботі, але відмовляються перевозити пасажирів та вантажі, не бажаючи працювати на несправній техніці, інформує 1News з посиланням на прес-службу Конфедерації вільних профспілок України.

Сьогодні з 5-ї ранку… машиністи локомотивного депо «Кременчук» Південної залізниці розпочали «технічний», або так званий італійський страйк», — йдеться у повідомленні.

Як зазначили в прес-службі, страйк полягає в тому, що залізничники виконують свої обов’язки, неухильно дотримуючись усіх норм і правил, передбачених посадовими інструкціями. Оскільки 99% локомотивів у депо «Кременчук» відпрацювали свій ресурс, а отже несправні й давно потребують ремонту, то машиністи, які прийшли сьогодні на роботу, відмовляються їх приймати й возити ними пасажирів та вантажі.

У КВПУ наводять слова голови вільної профспілки локомотивного депо Сергія Москальця, який стверджує, що жоден із відповідальних працівників, включно із головним інженером, не ризикнув взяти на себе відповідальність і засвідчити своїм підписом, що тепловоз за своїм технічним станом може виїхати на лінію, тому на 10-ту годину ранку жоден локомотив із депо не виїхав.

У Конфедерації розповіли, що ініціаторами цієї акції, як і протестів під будівлею ПАТ «Укрзалізниця» у Києві, є Вільна профспілка залізничників України, яка вимагає 100-відсоткового підвищення зарплати «усім працівникам, окрім керівного складу ПАТ, посадові оклади якого вимірюються сотнями тисяч гривень».

 

 

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде висвітленОбов'язкові для заповнення поля відмічені *

*

16 − два =

x

Перевірити також

Шахтарі п’яти шахт ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» відмовилися підніматися на поверхню

Шахтарі п’яти шахт ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» у Дніпропетровській області відмовилися підніматися ...

Робітники двох «націоналізованих» бойовиками підприємств готуються до страйку

На непідконтрольній Україні території Донбасі працівники двох «націоналізованих» бойовиками підприємств готують страйк ...

sizo

Співробітники Київського СІЗО вийшли на страйк

Працівники Київського СІЗО оголосили страйк. Про це не своїй сторінці у «Фейсбук» ...