Україна

«Італійський страйк» оголосили залізничники у Кременчуку

У Кременчуку працівники локомотивного депо оголосили «італійський страйк» — перебувають на роботі, але відмовляються перевозити пасажирів та вантажі, не бажаючи працювати на несправній техніці, інформує 1News з посиланням на прес-службу Конфедерації вільних профспілок України.

Сьогодні з 5-ї ранку… машиністи локомотивного депо «Кременчук» Південної залізниці розпочали «технічний», або так званий італійський страйк», — йдеться у повідомленні.

Як зазначили в прес-службі, страйк полягає в тому, що залізничники виконують свої обов’язки, неухильно дотримуючись усіх норм і правил, передбачених посадовими інструкціями. Оскільки 99% локомотивів у депо «Кременчук» відпрацювали свій ресурс, а отже несправні й давно потребують ремонту, то машиністи, які прийшли сьогодні на роботу, відмовляються їх приймати й возити ними пасажирів та вантажі.

У КВПУ наводять слова голови вільної профспілки локомотивного депо Сергія Москальця, який стверджує, що жоден із відповідальних працівників, включно із головним інженером, не ризикнув взяти на себе відповідальність і засвідчити своїм підписом, що тепловоз за своїм технічним станом може виїхати на лінію, тому на 10-ту годину ранку жоден локомотив із депо не виїхав.

У Конфедерації розповіли, що ініціаторами цієї акції, як і протестів під будівлею ПАТ «Укрзалізниця» у Києві, є Вільна профспілка залізничників України, яка вимагає 100-відсоткового підвищення зарплати «усім працівникам, окрім керівного складу ПАТ, посадові оклади якого вимірюються сотнями тисяч гривень».

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close