Україна

IT-галузь України за рік зросла майже на чверть

Про це сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками провідних IT-компаній України, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу уряду.

“IT-галузь України за минулий рік зросла на 20%, на цей рік маємо такі самі плани росту. Український інтелектуальний потенціал дуже потужний у світі. В багатьох міжнародних технологічних продуктах є український внесок”,- сказав Гройсман.

За його словами, торік IT-індустрія принесла країні $3,6 млрд експортної виручки. Доля ІТ-галузі у ВВП країни – близько 3,4%.

“Станом на початок 2018 року в галузі працює понад 120 тисяч розробників та інженерів, кількість яких стрімко зростає”, – додав глава уряду.

Гройсман зазначив, що на травень готується чергове дерегуляційне засідання Кабміну. “Будемо надалі скасовувати стоси непотрібних регуляцій і ухвалювати потрібні рішення, передусім для ІТ-сектору”, – сказав він.

Гройсман підкреслив, що уряд тисячами скасовує застарілі акти, через які хтось міг прийти і влаштувати перевірки.

Нагадаємо, Кабінет міністрів підготував низку ініціатив щодо підготовки кваліфікованих робітничих кадрів для припинення трудової міграції.

 

 

Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close