Україна

Іспанці купили український сервіс доставки продуктів харчування

Glovo купила Zakaz.ua за 50 мільйонів доларів

Сервіс кур’єрської доставки Glovo купує українську компанію Zakaz (сервіс доставки продуктів Zakaz.ua), основним співвласником якої є Chernovetskyi Investment Group.

Виплати акціонерам сервісу Zakaz.ua будуть оформлені як готівкою, так і безпосередньо акціями Glovo, – розповідає 1News.

Вартість операції оцінюється в межах до 50 млн доларів, хоча, за словами учасників ринку, ця сума буде нижчою.

Учасники ринку вказують, що поглинання Zakaz.ua посилить позиції Glovo на українському ринку та допоможе сервісу розвинути сегмент доставки з магазинів.

Zakaz.ua працює на ринку України з 2010 року, надаючи послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: Metro, «Ашан», Novus, «МегаМаркет», «Фуршет», «Таврія В», «Восторг», Varus, City Market, Ultramarket та «Космос». На сьогоднішній момент присутній у 15 містах України, а також у Молдові (Кишинів, Бєльці) та Узбекистані (Ташкент).

Zakaz.ua не був прибутковим: AIN.UA пише, що його основний акціонер – Chernovetskyi Investment Group – вклав у нього до 15 млн доларів і продовжував вкладати у нього гроші до моменту продажу.

Сервіс Glovo був заснований у Барселоні (Іспанія). Він працює у понад 650 містах 22 країн світу на трьох континентах: у Європі, Центральній та Південній Америці й Африці на південь від Сахари.

Щомісяця у всьому світі доставкою Glovo користуються понад 2,5 млн користувачів, замовлення доставляють понад 51 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів сягає 25 тис.

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року, він представлений у 29 містах. У червні 2021 року Glovo заявив про відкриття у Києві першого технологічного хабу компанії у Східній Європі.

Джерело: AIN.UA

Back to top button