Україна

Іспанська авіакомпанія Vueling почала виконувати рейси до “Борисполя”

Іспанський лоукост-перевізник Vueling розпочав пасажирські рейси регулярного сполучення між Парижем та Києвом (міжнародний аеропорт “Бориспіль”), інформує 1news з посиланням на пресслужбу аеропорту.

“Ми раді вітати в нашій авіаційній родині ще одну авіакомпанію – Vueling Airlines. Відсьогодні до аеропорту “Бориспіль” здійснюють перевезення 38 авіакомпаній за 118 напрямками.

Це свідчить про швидке відновлення пасажирських перевезень, а також про те, що наша стратегія стосовно залучення нових перевізників та розширення мережі – працює і приносить певні результати”, – заявив гендиректор аеропорту Олексій Дубревський.

Компанія Vueling літає до аеропорту “Бориспіль” з паризького аеропорту Орлі.

Зазначається, що авіаперевізник виконує рейси з Києва двічі на тиждень – щовівторка та щонеділі. Вартість квитка стартує від 30 євро в одну сторону.

Флот авіакомпанії складається з літаків типу A320 та А319.

“На першому рейсі, що відбувся 5 грудня, до міжнародного аеропорту “Бориспіль” прилетіло 63 пасажири та вилетіло в зворотному напрямку – 149″, – додали в аеропорту.

Vueling – іспанський low-cost перевізник, авіакомпанія групи IAG (Міжнародна Група Авіакомпаній). Компанію визнали найкращою серед 350 перевізників Європи у 2021 року в рамках “World Airline Awards 2021”.

 

 

 

 

Back to top button