Україна

Ілон Маск – бізнесмен пожертвував 5,7 млрд доларів на благодійність – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Ілон Маск
Фото з відкритих джерел

У звіті не вказано, хто саме став власником цих 5 000 044 акцій Tesla

Гендиректор Tesla Ілон Маск минулого року пожертвував акцій компанії на суму в 5,7 мільярда доларів на благодійність. Про це повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на звіт, який Маск подав до Комісії з цінних паперів і бірж США.

У звіті не вказано, хто саме став власником цих 5 000 044 акцій Tesla, які Маск пожертвував впродовж понад одного тижня у листопаді минулого року.

Сам Маск відмовився коментувати новину.

Зазначається, що пожертвування акцій було зроблено під час серії продажів акцій Маском, який загалом продав акції Tesla на суму понад 16 мільярдів доларів за останні два місяці 2021 року. Гендиректор Tesla також минулого року конвертував приблизно 22,9 мільйона опціонів в акції.

За даними журналу Chronicle of Philanthropy, за підсумками минулого року тільки філантропи Білл і Мелінда Френч Гейтс пожертвували більше ніж Маск, а саме, близько 15 млрд доларів.

У 2012 році сам Маск зобов’язався пожертвувати більшу частину свого багатства на благодійність.

1News за темою: На Neuralink Маска подали в суд

Як повідомлялося раніше, статок американського бізнесмена Ілона Маска зріс за добу на 32,6 млрд доларів і досяг 304,2 млрд доларів.

Зазначається, що статок Маска різко збільшився на тлі зростання акцій Teslа на 13,53% до рівня 1 199,78 долара після публікації звіту про рекордне нарощування постачання електромобілів за підсумками 2021 року. Компанія продала за рік 936 172 електромобілі, що на 87% більше, ніж у 2020 році.


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button