Україна

IKEA відкрила інтернет-магазин в Україні

Можливість замовити та оплатити товар з'явиться вже з наступного тижня

Шведська компанія IKEA вперше починає офіційні продажі в Україні, спочатку в режимі замовлення в інтернеті та доставки додому.

На українському сайті компанії вже доступний перелік товарів та ціни на них, але ще немає можливості замовити, – повідомляє 1NEWS.

IKEA поки що не підтверджує старт продажів.

Проте співрозмовники близькі до компанії, вказують, що можливість замовити та оплатити товар з’явиться вже з наступного тижня. Про це офіційно повідомлять найближчим часом.

Вже працює лінія підтримки компанії, де кажуть, що зараз є можливість ознайомитись з цінами та асортиментом, а наступного тижня система продажу має запрацювати у робочому режимі. Деталі та вартість доставки також оголосять наступного тижня.

Побіжний порівняльний аналіз цін IKEA Україна з тією, яку пропонують посередники доставки товарів компанії з Європи, вказує, що на українському сайті вартість нижча.

Ще у вересні 2017 року компанія ухвалила рішення про вихід на український ринок, а у грудні оголосила про нього.

Проте вже у 2018 році очікування на відкриття повноформатного магазину в Україні не виправдались. Компанія оголосила, що це буде “новий міський формат”, а не звичний для Європи величезний торговий центр.

В червні 2019 року компанія почала набирати персонал, проте через проблеми з торговими площами відкриття магазину відклалось.

Відкриття планувалось на весну 2020 року, але воно затягнулось.

Джерело: ВВС Україна

Останні новини

Back to top button