Україна

IKEA нарешті відкриває фізичний магазин у Києві: де і коли це відбудеться

Офлайн-магазин IKEA відкриється 1 лютого в Blockbuster Mall у Києві. Про це повідомляють джерела Асоціації рієлтерів України з посиланням на власні джерела, а також на фото, розміщені користувачами в соцмережах, де торговельна точка виглядає готовою до відкриття.

фото з Facebook

Раніше перший об’єкт в Україні шведського бренду в форматі City Store обіцяли відкрити в столичному в ТРЦ Blockbuster Mall до кінця 2020 року.

Український об’єкт найбільшого в Європі оператора товарів для дому та затишку поки офіційно не розпочав роботу. Але на фотографіях видно, що магазин уже повністю готовий прийняти відвідувачів, а в оголошенні обіцяють «відкрити цей вхід при першій же можливості».

фото з Facebook

За даними Асоціації, технічне відкриття магазину вже відбулося, а офіційно торгова точка одного з найбільш очікуваних рітейл-операторів почне роботу вже в понеділок, 1 лютого.

фото з Facebook

Площа магазина складе близько 5000 кв. м.

Спочатку шведи планували відкрити точку такого формату восени 2019 року в ТРЦ Ocean Mall, який знаходиться на Либідській площі поруч з ТРЦ Ocean Plaza. Але ТРЦ так і не був відкритий і плани виходу на український ринок знову довелося переглянути.

В результаті влітку 2020 го, після не зовсім вдалого запуску інтернет-магазину, був підписаний договір з ТРЦ Blockbuster Mall, і за планом магазин в новій концепції повинен був прийняти перших відвідувачів до кінця 2020 року. Карантинні обмеження і закриття всіх ТРЦ для відвідувачів в період з 8 по 25 січня змусили в черговий раз змінити терміни відкриття – правда, всього на місяць.

Стандартний гіпермаркет IKEA займає площу в десятки тисяч квадратних метрів, і розташований, як правило, за містом. Але з 2018 року компанія почала розвиток невеликих форматів торгових точок, які будуть відкриватися в центральних районах міст.

Нагадаємо, вперше чутки про вихід IKEA на український ринок з’явилися в 2005 році. Але через 15 років перспектива залишалася все такою ж неоднозначною. Офіційний інтернет-магазин IKEA почав роботу в Україні 14 травня 2020 року, і вже в перші години після запуску наплив користувачів помітно ускладнив роботу порталу. Поки IKEA пропонує українським покупцям асортимент з близько 3600 доступних товарів і рішень для дому.

Останні новини

Back to top button