Україна

Як корпорація «РІЕЛ» та Ростислав Мельник відроджують дитячий теніс в Україні

Благодійний Фонд Ростислава Мельника робить грандіозний внесок у майбутнє українського спорту – відроджує дитячий теніс в Україні. Для найменших тенісистів організовують великі турніри, потужні майстер-класи та ще багато цікавого.

Це все стало можливо завдяки меценату, бізнесмену, засновнику благодійного фонду та президенту будівельної корпорації «РІЕЛ» Ростиславу Мельнику. Головною місією Благодійного фонду є гасло «Турбота і розвиток». Організація дбає про людей, які потребують допомоги та піклування – дітей, людей похилого віку, людей з обмеженими можливостями, малозабезпечені родини, учасників бойових дій в зоні АТО тощо, Крім того, фонд працює на розвиток Львівщини як курортного та інвестиційно привабливого регіону.

Однією зі сфер, які активно розвиває Благодійний фонд Ростислава Мельника, є дитячий теніс.

Як з’явилася ідея підтримувати дитячий теніс

Ростислав Мельник і сам багато років займається тенісом, тому почав підтримувати саме цей вид спорту серед дітей.

«Я переконаний: спортивна молодь – це запорука здорової нації. Тому і взявся два роки тому відроджувати у Львові дитячий спорт. Я восьмий рік поспіль граю в теніс і вважаю, що саме цей вид спорту дозволяє розвиватися як інтелектуально, так і фізично. Тому й заснував дитячий тенісний турнір «Левеня», – розповів меценат Ростислав Мельник.

Фото: Ростислав Мельник сам 8 років займається тенісом (Благодійний фонд Ростислава Мельника)

Традиційно, партнерами турніру є Благодійний фонд Ростислава Мельника та будівельна корпорація «РІЕЛ».

З чого почалася підтримка дитячого тенісу

«Усе почалося із турніру «Левеня» два роки тому. Головна мета турніру – дати можливість маленьким шанувальникам цього виду спорту відчути справжній смак змагань. Ми вирішили проводити його двічі на рік – взимку та влітку, оскільки зацікавленість цим видом спорту серед малечі величезна», – зазначив Ростислав Мельник.

В турнірі беруть участь діти віком від 4 до 10 років, правила для найменших дещо спрощують. Так, тенісисти віком 4-6 років грають червоними м’ячами один сет до чотирьох. Помаранчевий рівень – це діти 7-8 років. У них вже трохи більший корт, однак грають вони також спущеними м’ячами меншого розміру. Діти віком 9-10 років грають вже як професіонали – на повний корт.

Фото: Ростислав Мельник та корпорація «РІЕЛ» організовують турніри для дітей віком 4-10 років (Благодійний Фонд Ростислава Мельника)

Турнір «Левеня« став найбільшим в Україні

Ростислав Мельник пояснює, що раніше турнірів для таких малих діток в Україні ніхто не проводив.

«Наша львівська федерація тенісу насправді на рік проводить близько 26 турнірів. Львівщина входила колись у трійку тенісних міст, зі Львова вийшло багато українських тенісних легенд. А дитячого турніру віком до 10 років ніхто і ніколи не робив, тому ми захотіли його зробити», – розповідає про ідею турніру меценат, засновник Благодійного фонду Ростислав Мельник.

Дитячий турнір «Левеня» дуже швидко став популярним серед юних шанувальників тенісу.

«Після першого такого турніру ми побачили, що в нас було понад 150 учасників – малих діток-тенісистів. Це вийшов найбільший турнір в Україні. Запам’яталися оці дитячі очі, в яких така жага до перемоги, спортивна злість, бажання навчитися, бажання себе проявити, показати – ну дуже класно», – пригадує перший турнір його засновник.

На другий Всеураїнський турнір «Левеня», крім львівських діток, приїхали юні спортсмени з Трускавця, Коломиї, Чернівців і Хмельницького – загалом більше сотні учасників. Кожен маленький тенісист, який взяв участь у турнірі, отримав заохочувальні подарунки від корпорації «РІЕЛ».

«Такі турніри є надзвичайно потрібними, адже жодні тренування не замінить атмосфери боротьби на змаганнях. Нині професіонали називають турнір серйозним стартовим форумом для юних тенісистів. Тому в липні ми проведемо у Львові уже третій турнір«, – каже Ростислав Мельник.

У Львові провели унікальний майстер-клас від легенди тенісу

У травні Благодійний фонд Ростислава Мельника та корпорація «РІЕЛ»  провели у Львові для маленьких спортсменів майстер-клас із легендою світового тенісу, екс-четвертою ракеткою світу Андрієм Медведєвим.

«Андрій Медведєв є найтитулованішим ветераном українського тенісу, тому для дітей цей майстер-клас – унікальна подія та серйозний старт. Їм випала можливість повчитися у нього майстерності та навіть забити м’яча легенді тенісу. І це неймовірна мотивація для маленьких тенісистів«, – розповідає організатор майстер-класу Ростислав Мельник.

Фото: у Львові пройшов майстер-клас для дітей з легендою тенісу Андрієм Медведєвим (Благодійний Фонд Ростислава Мельника)

На майстер-клас приїхала понад сотня юних тенісистів зі Львова та області. Усі дітки мали змогу не тільки помірятися силами з майстром, а й отримати від нього пам’ятні призи. Легендарний спортсмен зробив селфі зі всіма охочими, потиснув руку кожній дитині і підписав сертифікати усім учасникам.

Сам Андрій Медведєв вважає, що серед цих дітей, яких він побачив у Львові, ростуть майбутні чемпіони.

«Я хочу відзначити, що це перший урок тенісу, який я проводжу за довгий час, де дітки так добре грають, усі. Відмінна школа тенісу у вас тут, я просто-просто в захопленні, як-то кажуть. Молодці. Я впевнений, що тут, у цьому залі є люди, які є майбутнім дорослої збірної України – і чоловічої, і жіночої», – поділився враженнями екс-четверта ракетка світу.

Як Фонд Ростислава Мельник розвиватиме дитячий теніс далі

«Велика увага до перших двох турнірів показала, що в Україні на сьогодні чимало справжніх шанувальників цього виду спорту. Тож ми будемо проводити регулярно Всеукраїнський тенісний турнір «Левеня» – взимку та влітку. Наступний турнір плануємо уже на липень 2017 року», – розповідає Ростислав Мельник.

 Головними партнерами турніру незмінно буде Благодійний фонд Ростислава Мельника та корпорація «РІЕЛ».

Фото: третій Всеукраїнський тенісний турнір «Левеня» відбудеться у липні (Благодійний Фонд Ростислава Мельника)

«Ми також збираємося запрошувати на майстер-класи й інших майстрів тенісу. У Львові ще такого не було. Наступний майстер-клас буде на дитячому турнірі для десятирічних у липні. Приїде ще раз Андрій Медведєв. Можливо ще двох-трьох підшукаємо, щоб дітям було дуже цікаво», – анонсував меценат Ростислав Мельник.

Ольга Мельник, представник компанії «РІЕЛ», яка традиційно є партнером проведення турніру «Левеня», розповіла про тренерів цього заходу. За її словами, ці тренери люблять теніс і люблять діток, і їм без проблем вдається популяризувати цей вид спорту.

«А ми, любителі, завжди будемо їм допомагати і підтримувати», – наголосила представник компанії «РІЕЛ».

Благодійний фонд Ростислава Мельника планує і надалі розвивати дитячий теніс, організовувати цікаві змагання та  вражати майбутніх перших ракеток майстер-класами з легендами світу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Источник: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close