Україна

Хасиди залишили український кордон

Спостерігалося постійне поступове їх повернення на територію Білорусі

Хасиди-паломники у п’ятницю, 18 вересня, залишили територію на кордоні між Україною і Білоруссю.

Про це повідомив голова Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Сергій Дейнеко, – інформує 1NEWS.

“Поступове зменшення іноземців на цьому напрямку ми почали фіксуватися зранку. Їх кількість поряд з нашим кордоном протягом дня стрімко зменшувалася. Також спостерігалося постійне поступове їх повернення на територію Білорусі”, – сказав він.

Хасиди почали прибувати до кордону України 14 вересня. За словами Дейнеко, напередодні на пункті пропуску “Нові Яриловичі” перебували більше тисячі паломників. Ще одну групу хасидів на кордоні з Білоруссю фіксували навпроти українського пункту пропуску “Дольськ” на Волині, але після роз’яснень щодо обмеження в’їзду – за кілька годин вони поїхали назад.

“Ми щоденно доводили іноземцям, що з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції за рішенням уряду в’їзд іноземцям в Україну заборонений. І вони чітко знали про це ще до того, як почали їхати до нас. На жаль, вони не дослухалися до закликів України утриматися цьогоріч від поїздки. Нам прикро, що довірившись незрозумілим обіцянкам, до яких у розмовах апелювали паломники, вони створили собі ілюзію можливості в’їзду в Україну”, – зазначив Сергій Дейнеко.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button