Україна

Харківський патрульний повідомив, що йому заявила Зайцева у перші хвилини після страшної аварії

ДТП в центрі Харкова ось вже тиждень не сходить з перших сторінок ЗМІ. Серед іншого прозвучало безліч припущень про стан винуватиці аварії Олени Зайцевої під час зіткнення, інформує 1NEWS з посиланням на 057.ua.

Патрульний поліцейський, який одним з перших опинився на місці трагедії спілкувався з Зайцевої і супроводжував її під час процедурних заходів.

“Ми були на зміні і почули в рацію крики, що всім екіпажам потрібно летіти на Сумську. Приїхали одними з перших, одночасно зі швидкою допомогою. До мене підбігла Алена Зайцева, але я ще не розумів, що вона водій, тому попросив її відійти і почав захищати місце ДТП стрічкою. Потім я повернувся до Олени, і вона сказала, що була за кермом Lexus. Вона віддала мені водійське посвідчення і документи на машину, які я передав слідчому”, – пояснив патрульний.

За його словами, Зайцева була в машині зі своєю подругою. Обидві не отримали ніяких тілесних ушкоджень.

“Як тільки я до неї підійшов, вона сказала мені: “я бачила ситуацію і думала, що встигну проскочити перехрестя. Я бачила бічним зором Volkswagen”. Вже потім її адвокат заборонила їй спілкуватися з усіма”, – також зазначив поліцейський.

Патрульний взяв у слідчого напрямок, посадив дівчат в машину і повіз на вулицю Шевченка,26, на огляд.

“Інший екіпаж те ж саме зробив з водієм Volkswagen. Ми приїхали на огляд одночасно. Зайцева здала сечу і кров, у мене при цьому працювала боді-камера. Дівчина проти була. Після цього нарколог задавала їй запитання – що і коли пила. Зайцева відповіла, що випила келих вина з понеділка на вівторок, і приймала таблетки Пенталгін, які приймає вже 10 років. За її словами, це через стару травму, через яку ж у неї на обличчі залишилися шрами. Більше вона про травму говорити не захотіла. Нарколог сказав їй, що цей препарат суворий і не можна приймати, якщо ти водиш машину“, – повідомив патрульний.

 

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close