Україна

Гриценко пригрозив Смешку «обламати роги»

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко звернувся до очільника «Сили і честі» Ігоря Смешка із закликом не вдаватися до підлих вчинків. Таку заяву він написав на своїй сторінці у Facebook.

««Сила і честь» генерала-спецслужбіста слабкістю і підлістю виявилися. Напхав у свій список депутатів БППшників разом із працівниками АП, які прикривали корупцію Порошенка & Со, і коли в ефірі «Свободи слова» його про це питають, нічого кращого не придумав, як підло, за лаштунками студії під час реклами, натравити ще й свого охоронця на представника нашої команди», – пише Гриценко.

Політик додав, що подібні вчинки – це «підлі спецслужбістські штучки».

«Натиснути фізично, закрити рота? Не вдасться! Ці підлі спецслужбістські штучки собі залиште. У студії (не за лаштунками) генерала я твердо попередив: ще один такий підлий вчинок – рога обламаю. Без охоронця», – додав Гриценко.

Раніше в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV політик наголосив на неналежній поведінці Смешка і зазначив, що у новій Верховній Раді не місце таким людям.

«Мені соромно за такого генерала, який не може відповісти на запитання, яке ставиться у студії відкрито, публічно, на всю країну, а потім з охоронцем беруть за барки і застосовують фізичну силу. Спробував би до мене застосувати, я б роги швидко обламав би», – обурився Гриценко.

«Якби підійшов до Добродомова (Дмитро Добродомов – нардеп, однопартієць Гриценка – ред.) і спробував вдарити, отримав би одразу….Я попереджаю: таким у парламенті роги обламають швидко. Якщо ви ще туди потрапите», – додав політик.

Нагадаємо, партія Смешка «Сила і честь» згідно соціологічних опитувань напередодні позачергових виборів до Верховної Ради 21 липня має підтримку близько 4,6%. В той же час рейтинги політичної сили Гриценка складають в середньому до 3%.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close