Україна

Група Тігіпка буде оскаржувати рішення АМКУ щодо ПрАТ “Дніпрометиз”

Група “ТАС” Сергія Тігіпка не погоджується з рішенням АМКУ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції при придбанні ПрАТ “Дніпрометиз” та оскаржуватиме його у суді. Про це йдеться у повідомленні на сайті групи, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

“ТАС” вважає дане рішення упередженим і побудованим виключно на суб’єктивному тлумаченні певними членами АМКУ законодавства України.

“Відповідно до вимог чинного законодавства Група “ТАС” ще в 2017 році офіційно звернулася до АМКУ із заявою про надання дозволу на концентрацію до моменту здійснення концентрації. Попри те, що законом передбачено максимальний строк розгляду заяви в 45 днів, АМКУ відкрив справу та затягнув процес розгляду питання на півтора року”, – заявили у групі.

“Члени АМКУ не врахували жодного пояснення Групи “ТАС” та прийняли рішення, виходячи із власного суб’єктивного тлумачення норм законодавства про захист економічної конкуренції”, – заявляє “ТАС”.

Зазначається, що процес фактично перешкоджав нормальній господарській діяльності ПрАТ “Дніпрометиз”, а розмір штрафу в 55 мільйонів гривень становить більш ніж піврічний фонд оплати праці ПрАТ “Дніпрометиз” для понад 700 працівників.

У Групі “ТАС” впевнені, що дане рішення АМКУ не вплине на поточну роботу ПрАТ “Дніпрометиз” та на плани щодо його подальшого розвитку.

Нагадаємо:

25 квітня АМКУ оштрафував групу компаній “ТАС” Сергія Тігіпка на 55 млн грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції при придбанні акцій ПрАТ “Дніпрометиз” (Дніпро) і відмовив у концентрації.

27 жовтня 2017 року підсанкційна “Северсталь” продала ПрАТ “Дніпрометиз”: її дочірня компанія Cambay Services Ltd. завершила операцію з продажу 100% акцій Dealzone Holding Ltd., що володіє 98,6% “Дніпрометизу”. АМКУ розглядав придбання новим власником акцій ПрАТ “Дніпрометиз” (Дніпро) з грудня 2017 року.

“Северсталь” придбала 60% акцій “Дніпрометизу” в 2006 році у групи “ТАС”, у 2008 році докупила у “ТАС” ще 34,6% акцій, сконцентрувавши частку в підприємстві до 98,6%

Раніше АМКУ повідомив, що новий власник одного з найбільших підприємств по виготовленню металевих виробів України – ПрАТ “Дніпрометиз” – не звертався в АМКУ за дозволом на концентрацію контрольного пакета акцій заводу: “В АМКУ в період з 1 січня по 2 листопада 2017 роки не надходили будь-які заяви від суб’єктів господарювання про надання дозволу на придбання акцій ПАТ “Дніпрометиз”.

“Дніпрометиз” виробляє метизні вироби з низьковуглецевих сталей. Потужність підприємства – 120 тис. тонн в рік.

За даними НДУ на третій квартал 2018 року, у власності Dealzone Holding Ltd. (Британські Віргінські о-ви) знаходиться 98,6578% акцій “Дніпрометизу”.

Статутний капітал ПАТ “Дніпрометиз” становить 83,480 млн грн, номінал акції – 68,08 грн.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close