Україна

Гройсман розповів про «класну мотивацію» для молоді

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав молодь долучатися до роботи уряду. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

«Уряд відкритий для нових людей. Ми не шукаємо порад, ми шукаємо тих, хто власним досвідом і вмінням допоможе змінити консервативну державну машину….Треба приходити в уряд і змінювати власною участю, досвідом, зусиллями», – зазначив Гройсман.

За його словами, система управління державою давно застаріла і їй необхідні зміни. «Ми маємо «провернути» застарілу консервативну машину державної служби. Потрібні зміни. І хоча більшість з того, що ми пропонуємо, погано сприймається всередині чиновництва, рух помітний. Коли приходять нові люди з новою ідеологією, філософією, можливостями, коли вони мають якісну освіту і реальні прагнення працювати на свою державу, я думаю, це дуже класна мотивація», – додав прем’єр-міністр.

За словами Гройсмана, уряд почав оголошувати нові конкурси, реформу міністерств, запроваджувати нові підходи. «Це і є можливість сотням, тисячам нових молодих людей приходити працювати», – підсумував прем’єр.

Нагадаємо, у лютому 2018 року Володимир Гройсман заявив про те, що братиме участь у найближчих парламентських виборах та виступив за реформу виборчої системи.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close