Україна

Громадська рада доброчесності визнала сумнівними 8 кандидатів на посади в Антикорсуді

Раніше Громадська рада міжнародних експертів ініціювала розгляд 49 спірних кандидатур на посади суддів Вищого антикорупційного суду

Перші вісім кандидатів, яких Громадська рада доброчесності визнала сумнівними, припинили участь у конкурсі на посади до Вищого антикорупційного суду.

 

Такий результат спільного засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Громадської ради міжнародних експертів, – повідомляє 1NEWS.

Два судді Майдану (Заєць і Голуб) і ті, хто допомагав таким суддям уникати відповідальності (Загородній та Штульман) визнані недоброчесними і вилітають з конкурсу до Антикорсуду.

Раніше Громадська рада міжнародних експертів ініціювала розгляд 49 спірних кандидатур на посади суддів Вищого антикорупційного суду на спеціальному засіданні з Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

На засіданні ВККСУ та ГРМЕ розглядалися перші вісім кандидатів, а саме: Оксана Голуб, Анатолій Квятковський, Анатолій Загородній, Ігор Штульман, Юрій Кулініч, Дмитро Тішко, Тарас Заєць та Євген Мартинов.

Наступні засідання ВККСУ та ГРМЕ проведуть 21,22,23,24 та 28 січня.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close