Україна

Гройсман відповів на заяви Тимошенко щодо приватизації газотранспортної системи

Українська газотранспортна система є стратегічним активом, вона не може і не буде приватизована. Всі інші чутки – брехня і спроби залякати людей під вибори. Про це в ефірі телеканалу “Україна” заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

“Однозначно говорю: ГТС України не може і не має бути приватизованою. Вона має знаходитися у власності держави. Все інше – брехня. Людей під вибори залякують. Гарантую, що ані я, ані уряд не приймали жодних рішень з цього приводу”, – сказав Гройсман.

Нагадуємо:

 • Партія ВО “Батьківщина” звернулася до Державного бюро розслідувань з заявою через доведення до штучного банкрутства української газотранспортної системи. Її лідер, народний депутат Юлія Тимошенко, стверджує, що уряд Гройсмана прийняв постанови №484 і №496, які передбачають, що новоствореному публічному акціонерному товариству “Магістральні газопроводи України” передається повністю все майно, сховища, транспортна система.
Tags
загрузка...

Related Articles

15 Comments

 1. Та чего – все энерго прихватизировали, хотя это стратегические объекты. Можно и трубу “распилить” – воровать то уже нечего.

 2. энергосистема тоже стратегический актив, однако его отдали в частные руки ахметки

 3. Юлія Тимошенко все точно розрахувала! Якщо ГТС не буде під власністю держави, то в найкращому випадку ми витратимо, на хвилиночку!, 300 млрд. євро на побудову нової! Це абсурдно! Довіряємо фактам, а не пустим словам!

 4. Юлія навела докази, що ГТС приватизовано. А Гройсман зараз просто викручується

 5. Юля навела докази що ГТС приватизовано. А Гройсман зараз просто викручується

  1. Влада поділила між собою всі природні родовища країни , та монопольно господарюють в своїх власних інтересах. А ми вимушені сплачувати захмарні тарифи

 6. Обіцянки це одне, а реалії – то інше, як кажуть, якщо не можеш зробити, головне – пообіцяй! А сидеть з вами вже були свідками обіцянок Гройсмана, які він так і не виконав. А втрата ГТС – смерті подібна!

 7. Гройсман, можеш більше не старатися, тебе ніхто не хочу слухати. В тебе була можливість все це робити, чому ж тоді не робив? А зараз нам пропонують реальний чіткий план розвитку держави, і ми хочемо цим скористатися

 8. Гройсман, ти можеш більше не старатися, у тебе був час щоб довести на що здатний. Цей час ти втратив. Ми хочемо змінити, нам потрібна сильна партія Батьківщина.

 9. Настав час виборів і тут же Гройсман заметушився. Те що правда обов’язково випливає на верх. Юля все правильно робить

 10. Слухайте, ну якщо є такий позов, отже є докази та факти на які опирається лідерка Батьківщини! Вона не дурна жінка, має багато класних радників.
  Гройсман може казати багато чого, але якось він втратив довіру після своєї каденції. На пару з я Порошенком розгромили країну вщент!

 11. Пан Гройсман зі своїми висловлюваннями має бути обережнішим, бо що це за політик такий, який наговорюючи на Тимошенко намагається очистити та прикрити свою брудну репутацію.

  1. Тарифи на газ зросли в інтересах високопосадовців нинішньої влади

 12. Тарифи на газ зросли в інтересах високопосадовців нинішньої влади

 13. Так, звісно, просто святий Володимир! Тільки от рильце то в пушку! Пан Гройсман, є беззаперечні докази та ваші підписи!!!

Back to top button
Close