Україна

Гройсман попрощався з українцями

Він зазначив, що новий уряд прийматиме країну, "яка і стабільна, і розвивається"

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман записав відеозвернення з нагоди засідання Верховної Ради ІХ скликання, яке призначене на завтра, та складання повноважень чинного уряду відповідно до вимог законодавства.

Відповідне відео опубліковане на його сторінці у Facebook, передає 1NEWS.

“Уже зовсім скоро в цей кабінет зайде новий прем’єр, на плечі якого ляже величезна відповідальність – вирішувати, як продовжувати будувати і розвивати країну. Зі свого досвіду розумію, як це непросто – приймати рішення, від яких залежить життя мільйонів людей. Тому хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння і удачі. І головне – успіху. Бо саме від успіху його роботи і роботи нового Уряду залежатиме багато в чому успіх України та нормальне життя кожного українця. Особисто для мене це завжди було пріоритетом номер один”, – сказав Гройсман.

Він зазначив, що новий уряд прийматиме країну, “яка і стабільна, і розвивається”.

“Усе, що зроблено на сьогодні – це результат роботи і зусиль багатьох-багатьох людей, кожного з вас. І я вдячний усім за нашу спільну небайдужість, спільну роботу, за підтримку і критику, а також за вашу довіру”, – зазначив прем’єр.

“Моє служіння Україні не закінчується сьогодні. Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави і братиму на себе ту роль, яка буде потрібна, щоб допомогти Україні реалізувати повною мірою свій потенціал”, – додав Гройсман.

Джерело: УНН
Back to top button