Україна

Гройсман подав у відставку

Він вважає, що за три роки уряду під його керівництвом вдалося зробити чимало, адекватно реагувати на ті ризики, які стояли перед КМУ.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман написав заяву про відставку.

 

Про це він сказав на брифінгу, повідомляє 1NEWS.

“Під час своєї інавгураційної промови він (Президент Володимир Зеленський – ред.) сказав, що уряд має скласти свої повноваження. Я думаю, що ви всі розумієте, що уряд складає повноваження перед новообраною Верховною Радою України, а не перед новообраним Президентом. Разом з тим, я прийняв для себе рішення подати у відставку одразу після проведення чергового засідання уряду у середу”, – сказав Гройсман.

Він вважає, що за три роки уряду під його керівництвом вдалося зробити чимало, адекватно реагувати на ті ризики, які стояли перед КМУ. “Ми не допустили жодної кризи, жодних проблем, які б несли загрозу для нашої державності, для України в цілому”, – підкреслив глава уряду.

Гройсман наголосив, що нині Україна перебуває у нормальному стані. “Валютні резерви країни — понад 20 млрд доларів. Ми маємо на єдиному казначейському рахунку 57 млрд грн. За цей час нам вдалося прийняти ряд фундаментальних рішень”, – сказав він.

Пізніше прес-секретар прем’єр-міністра Василь Рябчук опублікував заяву про відставку Володимира Гройсмана. “Щойно на брифінгу Прем’єр заявив, що” не тримається за своє крісло”. Ось його заява” – написав він.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close