Україна

Гройсман: підвищення пенсій не роздує інфляцію

Урядова пенсійна реформа дає системне рішення, що базується на зростанні економіки, а не на чергових запозиченнях, як було десять років тому. Про це в ефірі телеканалу “Україна” сказав Володимир Гройсман, інформує Урядовий портал. пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Десятки років пенсійну систему просто знищували. Людям давали під вибори разові виплати. Причому ці виплати – це були боргові гроші. І борги залишалися державі. Питання соціального захисту для мене як соціального прем’єра – це питання номер один. І я покладаюся на зростання економіки, аби не вводити країну в кризу”, – зазначив Гройсман.

Глава уряду також наголосив, що підвищення пенсій, яке відбулося з 1 липня й охопило пенсіонерів, котрі мають великий робочий стаж, але невеликі пенсії (а також низки інших категорій пенсіонерів), не спричинить зростання дефіциту Пенсійного фонду і не роздує інфляцію.

Як повідомлялося, у жовтні 2017 року Кабмін запровадив пенсійну реформу, яка передбачає автоматичне підвищення нарахувань за визначеною формулою. З 2017 року вже відбулося підвищення пенсій фактично для всіх категорій пенсіонерів.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close