Україна

Гройсман закликав суворо покарати винних у загибелі дітей на пожежі в Одесі

Пожежа у муніципальному дитячому оздоровчо-спортивному таборі «Вікторія»  в Одесі, внаслідок якої загинули діти, є жахливою трагедією, і винні в цьому мають понести суворе покарання. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

«Це жахлива трагедія. Я говорив із головою Одеської облдержадміністрації. Вони будуть проводити засідання комісії (з розслідування обставин трагедії). За попередньою інформацією, у травні цей комплекс був обстежений, і на протипожежну безпеку в тому числі», — сказав глава уряду.

За його словами, що відбулося, буде встановлювати слідство.

«Але це велика трагедія, коли гинуть діти. А якщо це ще спричинене халатністю людей, які відповідали за безпеку — їх треба жорстко покарати. Мої глибокі співчуття рідним», — резюмував Гройсман.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що внаслідок пожежі у дитячому таборі в Одесі в ніч на 16 вересня 2017 року загинуло дві дитини. Пізніше за фактом події поліція розпочала кримінальне провадження. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 270 КК (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). Триває слідство.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close