Україна

Гройсман підтримав трансформацію «Гостомеля» в базовий аеропорт для лоукостів

Премєр-міністр України Володимир Гройсман підтримав трансформацію аеропорту «Гостомель» в базовий аеропорт для лоукостів. Про це він сказав у ході спеціальної наради з питань розвитку авіасполучення та ведення переговорного процесу з лоукост-перевізниками, передає прес-служба Кабінету міністрів.

«Гройсман висловив ідею розвитку аеропорту «Гостомель», який сьогодні виконує функцію бази для літаків ГП «Антонов» та авіакомпанії «Авіалінії Антонова», і перетворення його на базовий аеропорт для лоукостів – в тому числі ірландського лоукост-перевізника «Ryanair». Прем’єр запропонував розробити проектну документацію розвитку аеропорту «Гостомель» із визначенням вартості всіх необхідних робіт», — зазначається у повідомленні.

Відповідно до нього, за підсумками наради вирішено продовжити політику активного залучення лоукостів в Україну – і не однієї компанії, а декількох, опрацювати в якості тимчасового рішення надання умов для лоукостів в аеропортах «Бориспіль» або «Київ» (Жуляни) строком на один рік, а за цей час перетворити аеропорт «Гостомель» в аеропорт для лоукост-перевізників.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що переговори між Україною та авіакомпанією-лоукостером Ryanair можуть бути завершені протягом кількох тижнів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close