Україна

Гримчак припускає, що в 2018 році вся Донецька область повернеться під контроль України

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчакприпускає, що в 2018 році вся Донецька область повернеться під контроль України, повідомляє “Радіо Свобода”.

“Думаю, Донецька область у наступному році в тому чи іншому вигляді повернеться в Україну. І швидше за все за участі миротворців. Буде тимчасова адміністрація, буде роззброєння бойовиків, вийдуть російські війська і вийдуть найманці”, – заявив він.

Так, за словами Гримчака, в 2018 році Російська Федерація не буде фінансувати бойовиків окремих районів Донецької та Луганської областей.

“З початку року я особисто заявляв про те, що в 2018 році російські війська покинуть територію ОРДЛО. Мене запитали, на якій підставі я це кажу, і я відповів, що у мене є інформація про те, що фінансування в 2018 році не буде. Сьогоднішня інформація це тільки підтвердила”, – повідомив Гримчак.

Нагадаємо, раніше Гримчак заявляв, що Україні досі не вдалося переконати всіх союзників у присутності російських військ на підконтрольних територіях на Донбасі.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 11 =

Close