Україна

Грецькі інвестори готові вкласти понад мільйон євро у видобуток газу й нафти в Україні

Енергетичну компанію Flow Energy&Environmental Operations S.A. цікавлять п’ять нафтогазових ділянок в нашій країні

Грецька енергетична компанія Flow Energy&Environmental Operations S.A. зацікавилась нафтогазовими ділянками, які виставлені на електронний аукціонProZorro.Продажі.

 

Про це сказав голова Державної служби геології та надр Олег Кирилюк, повідомляє 1NEWS.

«Грецька організація відвідала Службу для доступу до фізичної data-room для ознайомлення з первинною та вторинною геоінформацією 5-ти ділянок з покладами вуглеводнів. Торги по зацікавлених лотах відбудуться через тиждень – 18 червня і наразі грецька сторона активно вивчає матеріали для того, щоб прийняти рішення для участі в аукціоні», – зазначив Кирилюк.

Він додав, що участь іноземних компаній в онлайн торгах на будь-яку корисну копалину в Україні поки що є не висока. Але Служба буде й надалі виконувати якісно свою роботу, задля приходу нових інвесторів для зростання економічного добробуту країни.

У ході зустрічі президент та голова ради директорiв Flow Energy&Environmental Operations S.A. Тереза Фокiанi зауважила, що зміни в сфері надрокористування України є відчутними й для іноземних інвесторів.

«Ми уважно спостерігаємо за змінами в сфері надкористування в Україні, у свій час Греція теж провела багато реформ у цій галузі. Наша компанія має намір взяти участь в найближчому аукціоні. І незважаючи на те, що ми невелика компанія нас цікавлять п’ять нафтогазових ділянок загальною вартістю більше 1 млн євро. Сподіваюсь, що це тільки початок і ми будемо активними учасниками українського енергетичного ринку», – заявила Тереза Фокiанi.

Як повідомлялося, 18 червня Державна служба геології та надр України проведе через систему ProZorro.Продажі черговий електронний аукціон, на який виставлено 9 ділянок з покладами вуглеводнів загальною початковою вартістю до 100 млн грн. Дані арени розміщені в трьох областях загальною площею близько 2 тис кв. км, а термін використання спеціальних дозволів становить 20 років.

Джерело: прес-служба Держгеонадр.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close