Україна

ГПУ незабаром оголосить нових підозрюваних у справі про розстріли на Майдані, — Горбатюк

Генеральна прокуратура України незабаром повідомить про нові підозри у справі про розстріл на Майдані Незалежності в Києві взимку 2014 року. Про це заявив начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк в ефірі телеканалу «112 Україна».

«По низці епізодів готуються повідомлення про підозри, але я поки не можу озвучувати, це рішення приймається слідчим, прокурором. Ведеться системна робота, починаючи з виконавців і закінчуючи тим, кого ми підозрюємо в організації цих злочинів», — сказав він.

За його словами, ухвалення остаточних рішень у справах Майдану гальмує суд. У той же час, досі жодна зі скарг ГПУ на порушення з боку суддів не була розглянута.

«Є одне кримінальне провадження по одному епізоду. З липня 2014 року розглядається справа за фактом побиття журналіста Веремія, що передувало його вбивству. Три роки в цій справі немає остаточного рішення. Ми в цих випадках реагуємо, направляємо… там, де є порушення, дійсно, ми бачимо ознаки порушення суддями… ми направляємо скарги Вища рада правосуддя. Саме їх позиція може показати іншим, що не можна порушувати закон. З восьми наших скарг, які ми направили в цьому році, ще жодна не призначена до розгляду і невідомо, коли буде призначена», — додав Горбатюк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ГПУ не знайшла випадків використання на Майдані зброї, викраденої у відділках МВС.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close