УкраїнаЦікаве

Генпрокуратура вивчає декларацію Хомутинніка

Генеральна прокуратура розслідує можливе ухилення від сплати податків головою депутатської групи “Відродження” у Верховній Раді Віталієм Хомутинніком. Про це йдеться в матеріалах Печерського районного суду Києва, інформує 1News з посиланням на Українські Новини.

нардеп Віталій Хомутиннік
нардеп Віталій Хомутиннік

Згідно з матеріалами клопотання, Хомутиннік задекларував у 2015 році 32,7 млн гривень, 570 тис. доларів і 850 тис. євро готівки.

Крім того, депутат задекларував 88 об’єктів цінного рухомого майна.

Суд задовольнив клопотання прокурора і призначив позапланову документальну перевірку депутата з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998 по 2016 рік.

Крім того, суд надав доступ ГПУ до декларацій Хомутинніка за 2015 і 2016 роки.

Нагадаємо, Віталій Хомутиннік вважається одним з найбагатших народний депутатів.

Минулого року Віталій Хомутиннік вперше увійшов до ТОП-100 найбагатших-2016 за версією журналу Forbes. Хомутиннік посів 31 місце, його статки за 2016 рік оцінили в 133 млн. дол. Сфери діяльності – ТЕК, АПК. Як пише видання, “завдяки успішній бізнес-діяльності в аграрній сфері до сотні Forbes цьогоріч уперше увійшов Віталій Хомутиннік (Uniline Finance Ltd.), який розкрив свої агроактиви”.

форбс

Хомутиннік один з наймолодших учасників Forbes, молодше його тільки Владислав Чечоткін – власник інтернет-магазину “Розетка”.

Також нагадаємо, що Віталій Хомутиннік входить до ТОП власників ювелірних коштовностей, які значаться у чиновників в електронних деклараціях.

Рейтинг складений проектом сайту Bihus.info
Рейтинг складений проектом сайту Bihus.info

Віталій Хомутиннік, який зараз входить до депутатської групи “Відродження”, був активним членом Партії регіонів. Свою політичну кар’єру починав у “Молодих регіонах” разом із молодшим сином Віктора Януковича, який загинув на озері Байкал у 2015 році.

Хомутинніка часто називають “куратором” податкових схем та фіктивного ПДВ. Сам він відхрещується від такого статусу.

Минулого року 1News писало розширений матеріал про таємничу біографію Віталія Хомутинніка: “Гітлер-югенд від Партії регіонів або політичний камуфляж з відкатами та контрабандою“.

Новини за змістом

Загрузка...
Загрузка...
Close