Україна

Готовність до опалювального сезону перевищує 60% – Мінвідновлення


Готовність до опалювального сезону перевищує 60% - Мінвідновлення

Планові роботи для підготовки мереж, котелень, генеруючого обладнання, а також індивідуальних теплових пунктів – продовжуються.

Готовність підприємств теплокомуненерго до опалювального сезону станом на 1 серпня 2023 року перевищує 60%. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

Зазначається, що планові роботи для підготовки мереж, котелень, генеруючого обладнання, а також індивідуальних теплових пунктів – продовжуються.

Також повідомляється, що найближчим часом буде вирішено питання продовження ПСО на газ для виробників тепла. Крім того, Мінвідновлення продовжує працювати з Міністерством фінансів у питанні компенсації різниці в тарифах для підприємств ТКЕ.

Як зазначили у міністерстві, на розгляд уряду виненесено питання виділення коштів з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ для фінансування необхідних заходів для відновлення та будівництва резервних потужностей.

Нагадаємо, на початок опалювального сезону заплановано вийти на показник 1,8 млн тонн вугілля та 14,7 млрд кубічних метрів газу.

Опалювальний сезон 2023-2024: чи готова Україна

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button