Україна

Готель «Дніпро» в Києві продали на аукціоні за 1,1 млрд гривень: вже відомий переможець

Фонд державного майна продав на аукціоні готель «Дніпро» в центрі Києва, повідомляє 1News з посиланням на Фонд державного майна.

Остаточна вартість об’єкта, на який претендували 29 підприємців, зросла до 1,1 мільярда гривень (1 111 111 222,22 грн).

При цьому початкова ціна складала 80 млн гривень, а аукціон транслювали у прямому ефірі.

Переможцем стала компанія ТОВ «Смартленд».

Друге місце зайняло ТОВ «Інвестиційна українська група» з результатом 1 мільярд 111 мільйонів 111 тисяч 111 гривень 11 копійок.

Третє місце – у ТОВ «Цитадель Девелопмент», його ціна 1 мільярд 50 тисяч 500 гривень.

За даними аналітьичної системи «YouControl» ТОВ «Смартленд» зареєстроване у м. Бровари, Київської області.

Основний вид діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

ТОВ «Смартленд» зареєстроване у 2013 році. Керівником зазначений Терещук Максим Миколайович.

Аукціон вже прокоментував Президент України Володимир Зеленський. Він привітав всіх учасників події, в тому числі голову Фонду держмайна Дмитра Сенниченка, а також подякував представникам бізнесу, які взяли участь в аукціоні та змагалися до останнього.

«Приватизацію ми почали з себе: перший об’єкт належав Державному управлінню справами. Торік у жовтні я підписав указ, яким визначив перші п’ять об’єктів ДУС для подальшого продажу. І ось перший об’єкт Держуправління справами вже знайшов нового приватного власника. Приватизація – чудовий спосіб залучення інвестицій у нашу країну», – пише Зеленський.

Переможцю торгів – новому власнику готелю «Дніпро» – Зеленський побажав, щоб ця чудова будівля в центрі Києва виправдала його інвестиції, принесла прибуток і стала справжньою окрасою нашої столиці та бажаною локацією для її гостей.

«Завдяки продажу державного пакета акцій на відкритому аукціоні через електронну систему «ProZorro.Продажі» Україна отримала найкращу ціну за своє майно. Всі ці кошти будуть спрямовані до державного бюджету. Таким чином уже було проведено майже вісім тисяч аукціонів та продано майна, що належало державі, органам місцевої влади та Фонду гарантування вкладів, на загальну суму близько 2,7 млрд грн. Це ще один приклад того, як діджиталізація та відкритість приносять користь державі та долають корупцію», – зазначає Зеленський.

Також він висловив сподівання, що найближчим часом так само успішно будуть приватизовані інші об’єкти, що належали ДУС.

«Також сподіваюся на старт приватизації великих промислових підприємств, яка усуне корупцію в державному секторі, зменшить збитки держбюджету та стане ще однією цеглинкою в побудові успішної̈ та процвітаючої України»,  – додав Президент.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close