Україна

Голову Києво-Святошинської райради кулуарно усунули з посади – депутат

КИЇВ. 28 вересня. УНН. У Києво-Святошинському районі відбулася кулуарна зміна влади. Окрема група місцевих депутатів усунула з посади голову ради Олександра Тигова та призначила на його місце Вадима Єдульянова. Про це в коментарі УНН повідомив депутат райради Олексій Нестеренко.

За його словами, нового голову райради обрали в порушення регламенту.

“Повідомлення не було. Там зібралось близько 28 депутатів, які поставили відповідне питання щодо недовіри чинному голові. Але це чітке порушення діючого регламенту і діючого законодавства, бо таку сесію має збирати обов’язково головуючий. Тим паче він анонсував сесію на 6 жовтня, , було видано та підписано відповідне розпорядження. І кожному депутату було доведено до відома, коли буде проводитися сесія”, — зазначив він.

О.Нестеренко зауважив, що зміна влади у райраді пройшла без відома інших депутатів.

“Депутати вирішили трохи раніше зібратися і не повідомили іншу частину депутатів, чим порушили їх права. І поставили питання щодо недовіри чинному голові, провели відповідне голосування таємне і висунули іншу кандидатуру — і теж за неї проголосували”, — підкреслив депутат.

На переконання О.Нестеренко, узурпація влади відбулась за підтримки голови Києво-Святошинської РДА.

“Це скоріш за все узурпування владою певною групою депутатів в бік районної державної адміністрації. Бо це все проходило у приміщення районної державної адміністрації та за присутності голови РДА Мирослави Смирнової”, — сказав він.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close