Україна

Голову Конституційного суду України викликали на допит в Офіс генпрокурора

Голову КСУ мають допитати у рамках кримінального провадження про злочинну організацію колишнього голови Вищого господарського суду Віктора Татькова та його заступника Артура Ємельянова

Голову Конституційного суду України (КСУ) Олександра Тупицького викликали повісткою на 28 грудня до Офісу генерального прокурора (ОГП) для проведення процесуальних дій.

Про це повідомили в Офісі генпрокурора, при цьому в офісі не уточнили, в рамках розслідування якої справи Тупицького викликають і для яких саме процесуальних дій, – інформує 1NEWS.

Голову КСУ мають допитати у рамках кримінального провадження №12013110060002990, слідство в якому проводить управління Державного бюро розслідувань (ДБР) у “справах Майдану”.

Це кримінальне провадження про злочинну організацію колишнього голови Вищого господарського суду Віктора Татькова та його заступника Артура Ємельянова.

Провадження зареєстровано в 2013 році, розслідування проводило управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України на чолі з Сергієм Горбатюком, а на початку цього року було передано до ДБР.

Раніше цього дня неназване джерело в ДБР повідомило, що Тупицького викликають 28 грудня на 9:30 ранку. Згодом в бюро зазначили, що співробітники ДБР вже прийшли в КСУ для вручення Олександру Тупицькому повістки про виклик на допит.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button