Україна

Голову Кіровоградської ОДА зловили на хабарі

25 червня 2020 року детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з ГУ БКОЗ та УСБУ за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили голову однієї з обласних держадміністрацій та посадовця цієї ж ОДА на хабарі. Про це 1News повідомила прес-служба НАБУ.

Як встановило слідство, чиновники у змові запропонували керівникові регіонального осередку одного з органів державної влади в області надати їм неправомірну вигоду в 1,8 млн грн в обмін на невчинення перешкод у його діяльності. За умовами «пропозиції», кошти мали передаватися траншами.

Перший транш у 100 тис. грн посадовці ОДА отримали в червні 2020 року, що зафіксовано в матеріалах слідства. Під час передачі другого – у 250 тис. грн — їх викрито на гарячому.

Голову ОДА та його пособника, посадовця цієї ж ОДА, затримано в порядку ст. 208 КПК України. Наразі правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин вчинення злочину.

Додамо, що мова йде про голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоня. В ЗМІ з’явилися повідомлення про обшуки в Кіровоградській ОДА, а також будинку в Кропивницькому, де живе  Андрій Балонь.

В управлінні СБУ в Кіровоградській області підтвердили інформацію про те, що НАБУ проводить слідчі дії під супроводом СБУ.

Додамо,  що вчора, 25 червня, на засіданні уряду було повідомлено про узгодження відставки Кіровоградської ОДА Андрія Балоня..

Балонь був призначений головою Кіровоградщини 8 листопада 2019 року.

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close