Україна

Голову Херсонської ОДА призначили директором “Укроборонпрому” – ЗМІ

Юрій Гусєв зазначив, що кілька разів обговорював із президентом України Володимиром Зеленським питання реформування оборонно-промислового комплексу та посилення сектору національної безпеки і оборони

Держконцерн “Укроборонпром” очолив голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

Про це написала в Telegram шеф-редакторка видання LB.ua Соня Кошкіна, – інформує 1NEWS.

“Рішення ухвалене остаточно, зараз оформляють документи, згодом буде щось на зразок невеликого відрекомендування колективу (наскільки це зараз можливо)”, – зазначила вона.

За інформацією Кошкіної, у Херсонській області нового голову ОДА не призначатимуть, виконуватиме обов’язки глави регіону один із заступників Гусєва.

Гусєв 1 грудня написав у Facebook, що кілька разів обговорював із президентом України Володимиром Зеленським питання реформування оборонно-промислового комплексу та посилення сектору національної безпеки і оборони.

“Я готовий відзвітувати за кожен день своєї роботи на посаді голови Херсонської обласної державної адміністрації, пишаюсь тими напрацюваннями і результатами, які вдалося досягнути нашій команді, та дякую кожному за підтримку у розвитку рідної Херсонщини!” – зазначив він у пості.

Він додав, що є членом команди Зеленського і президент визначає його місце роботи.

Гусєву 41 рік, він очолив Херсонську ОДА в липні 2019 року.

Джерело: Гордон

Останні новини

Back to top button