Україна

Голова Верховної Ради знову отримав позитивний тест на коронавірус

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков продовжує хворіти на коронавірус. Це при тому, що він вже два тижні перебуває на самоізоляції. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

фото 1News

«Вже два тижні як я знаходжуся на самоізоляції вдома. Почуваю себе значно краще, але результат тесту досі «позитивний». Тому вимушений дистанційно працювати над питаннями, які будуть розглядатися наступного пленарного тижня», – пише спікер.

За його словами, досі не вирішеною залишається ситуація фактичної зупинки антикорупційної реформи, яка склалася внаслідок відомого всім рішення Конституційного Суду. Робоча група з врегулювання цього питання, утворена Парламентом, провела вже 5 засідань та узгодила низку ключових позицій. Найголовніші з них – повернення кримінальної відповідальності за декларування недостовірної інформації та умисне неподання декларації.

«Впевнений, Парламент пройде це випробування гідно, у прийнятні строки та у повній відповідності до закону і верховенства права», – додав Разумков.

Спікер Верховної Ради зазначив, що депутати чекають від Кабінету Міністрів підготовлений проект бюджету на 2021 рік, «оскільки часу для його прийняття залишилося не так багато».

«Статистика захворюваності народних депутатів поки невтішна, але я сподіваюся, що віддалений формат роботи в комітетах та відсутність пленарних засідань Верховної Ради протягом останніх тижнів має позитивно вплинути на загальну картину. Також сподіваюся, що наступного тижня вже зможу повернутися до повноцінної парламентської роботи», – написав Дмитро Разумков.

Нагадаємо, про хворобу Разумкова стало відомо 12 листопада.

Також на коронавірус хворіє перший віце-спікер Руслан Стефанчук.

Зараз обов’язки голови Верховної Ради виконує віце-спікер Олена Кондратюк.

Останні новини

Back to top button