Україна

Голова ВЦА Станиці-Луганської: люди проти відведення ЗСУ, бо побоюються приходу “ЛНР”

КИЇВ. 30 вересня. УНН. На сьогодні виконання рамкової угоди щодо відведення сторін неможливо через відсутність режиму тиші. Про це в ефірі “5 каналу” заявив голова Станично-Луганської районної військово-цивільної адміністрації Юрій Золкін, передає УНН.

“На сьогодні немає умов для виконування рамкової угоди щодо розведення сторін на Донбасі. Причина – немає режиму тиші. Відбувається пробудження свідомості людей і усвідомлення ними того, що відхід українських підрозділів призведе до війни. На сьогоднішній день можу сказати достовірно, ніхто не вірив ще рік тому, що 50 і більше людей можуть вийти відкрито, публічно під телекамери і заявити свій протест проти відводу підрозділів Збройних сил. Народ полюбив свою армію, ми будемо сильні тільки тоді, коли народ і армія будуть єдині”, – наголосив Ю. Золкін.

Він додав, що “більшість людей побоюються приходу так званої “ЛНР”, а за фактом терористичної організації, розуміючи, як ніхто інший, що терористи, сепаратисти та інша нечесть несе із собою біль, страждання і злочинний режим”.

Нагадаємо, 21 вересня на зустрічі у Мінську підписано рамкове рішення тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі про розведення сил і засобів в зоні АТО.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × four =

Close