Україна

Голова ВЦА Станиці-Луганської: люди проти відведення ЗСУ, бо побоюються приходу «ЛНР»

КИЇВ. 30 вересня. УНН. На сьогодні виконання рамкової угоди щодо відведення сторін неможливо через відсутність режиму тиші. Про це в ефірі «5 каналу» заявив голова Станично-Луганської районної військово-цивільної адміністрації Юрій Золкін, передає УНН.

«На сьогодні немає умов для виконування рамкової угоди щодо розведення сторін на Донбасі. Причина — немає режиму тиші. Відбувається пробудження свідомості людей і усвідомлення ними того, що відхід українських підрозділів призведе до війни. На сьогоднішній день можу сказати достовірно, ніхто не вірив ще рік тому, що 50 і більше людей можуть вийти відкрито, публічно під телекамери і заявити свій протест проти відводу підрозділів Збройних сил. Народ полюбив свою армію, ми будемо сильні тільки тоді, коли народ і армія будуть єдині», — наголосив Ю. Золкін.

Він додав, що «більшість людей побоюються приходу так званої «ЛНР», а за фактом терористичної організації, розуміючи, як ніхто інший, що терористи, сепаратисти та інша нечесть несе із собою біль, страждання і злочинний режим».

Нагадаємо, 21 вересня на зустрічі у Мінську підписано рамкове рішення тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі про розведення сил і засобів в зоні АТО.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close