Україна

Голова “Укрпошти” отримує зарплату у 200 разів більшу ніж листоноши

Зарплата голови “Укрпошти” у 200 разів більша за зарплату листоноші і становить 836 тисяч гривень на місяць. Про це заявив очільник “Укрпошти” Ігор Смілянський у ефірі телеканалу Україна.24., передає 1NEWS.

“Моя зарплата прив’язана до зарплати листоноші, тому це 200 разів мінімальна зарплата… 836 тисяч гривень на місяць”, – заявив Смілянський

Також він уточнив, що це сума без урахування штрафів.

“Якщо ви керівник державного підприємства, один випадок по фінмоніторингу може коштувати 204 тисячі штрафу особисто на генерального директора, а я сплатив останній квартал штраф, бо ми на один день запізнилися по податках через комп’ютерні проблеми, тому це ж завжди всі рахують, скільки може бути”, – резюмує очільник “Укрпошти”.

Смілянський дивується, що за 25 років ніхто з державних службовців не жалівся на маленьку зарплатню.

“Я за те щоб в країні все було чесно, мені дивно, що за 25 років, жоден держслужбовець не скаржився на зарплату.

В країні становилось гірше, у Конча-Заспі становилося краще, але ніхто не скаржився ніколи на зарплату.

Країною керували 25 років дешеві менеджери”, – підсумовує Смілянський.

Він також нагадав, що сума заробітної плати встановлена Кабінетом міністрів, згідно до розміру державного підприємства, виручки та кількості працівників

“Мені завжди люди пишуть, що хотіли, аби я працював безкоштовно. Якщо я буду працювати безкоштовно, це дасть можливість кожному працівнику збільшити зарплату на 9 грн 72 копійки в місяць. Можете порахувати наскільки це може вплинути”, – каже Смілянський.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close