Україна

Голова ОВА спростував фейк про наступ ворога в районі Слов’янська

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Голова ОВА спростував фейк про наступ ворога в районі Слов янська

Фото: Национальная полиция Украины

Руйнування у Слов’янську

Російські окупанти розповсюджують фейки про наступ на місто Слов’янськ Донецької області, але ЗСУ утримують рубежі, стверджує Павло Кириленко.

 

Російські окупанти розповсюджують фейки про наступ на місто Слов’янськ Донецької області, але ЗСУ утримують рубежі. Про це сьогодні, 9 червня, повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко в ефірі національного телемарафону.

 

“Наші ЗСУ мужньо тримають оборону по всіх рубежах. Ворог не просунувся. Звичайно, їхня мета – Слов’янськ і Краматорськ, але до Слов’янська їм необхідно пройти ті рубежі, які облаштовані, і там, де ми готуємось їх зустрічати… Далі коментуватиме Командування ЗСУ, але я чітко розумію, що ми робитимемо все разом із облаштованими фортифікаційними спорудами. Далі подивимося”, – сказав голова ОВА.

 

Начальник ОВА зазначив, що окупанти не змінять своєї тактики – повна руйнація населених пунктів як у Донецькій, так і в Луганській областях.

 

“Але для того, щоб зайти в місто, є певні ландшафтні, рельєфні особливості рубежів. Ми розуміємо все, наскільки багато ворога, що він не зупиниться ні перед чим, але це наша земля, і ми стоятимемо стільки, скільки потрібно, поки не знищимо їх всіх”, – запевнив Кириленко.

 

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button