Україна

Голова Національної поліції подав у відставку (відео)

Голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив, що подав у відставку. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

«Я тільки що повернувся і передав міністру заяву щодо увільнення мене з посади. Сам для себе вважаю, що це той крок, як голови поліції європейської держави», – заявив Князєв.

Він додав, що 2,5 роки займався реформою поліції. Також він зауважив, що за цей час у ЗМІ неодноразово з’являлись брудні історії. «Голова Національної поліції це не є політична посада і поліція це не політичний орган. Принципова позиція: поліцію неприпустимо втягувати в політичні інсинуації. І ми це показали на виборах 2019 року», – додав Князєв

Він подякував всьому колективу Національної поліції, який працював і буде працювати. «Стратегія нами запропонована на довгі роки. Честь маю», – заявив Князев.

НАЖИВО: Брифінг голови Нацполіції Сергія Князєва

НАЖИВО: Брифінг голови Нацполіції Сергія Князєва

Опубліковано УНН – Українські Національні Новини Вівторок, 24 вересня 2019 р.

Нагадаємо, вчора повідомлялось про те, що на кордоні з Польщею затримали авто екс-дружини Князєва із величезною сумою грошей.

Князєв підтвердив інформацію про її затримання, однак спростував факт «величезної суми грошей».

«По суті. Пані Князєва є співробітником великої будівельної компанії «Атлант» зі штатом понад 500 осіб, яку очолює 78-річний пан Вадим Каган. Вони дійсно перетинали разом кордон. На кордоні громадянин Каган заявив польським чиновникам про наявність певної суми готівки, яка належить йому. Вказані грошові кошти були отримані у результаті угоди щодо продажу торговельного приміщення у центрі столиці. Звісно, угода оформлена згідно з чинним законодавством та сплаченими податками. Але наявного пакету документів щодо задекларованих грошей польським державним службовцям не вистачило. Польськими правоохоронцями та паном Каганом було прийнято спільне рішення про пред’явлення ще деяких оригіналів. Після цього інцидент було вичерпано. У цей час в автомобілі знаходився український та європейський партнери пана Кагана, а також найманий працівник фірми – пані Князєва, яка працює у компанії не перший рік», – зазначив він.

Князєв додав, що ніяких цінностей у громадянки Князєвої не було вилучено. «При собі у дамській сумочці мала особисті кошти та готівку на відрядження у сумі 2100 євро, які не зацікавили правоохоронців», – додав він.

Останні новини

Back to top button