Україна

Голова ДФС звільнився з посади, аби позмагатися за неї на конкурсі

Кабінет міністрів звільнив з посади виконуючого обов’язки голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана. Про це сам Продан написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, причина того, що він подав заяву на звільнення за власним бажанням у тому, що уряд вирішив оголосити конкурс на посаду голови ДФС.

«Неодноразово відповідаючи на запитання журналістів, я зазначав, що повністю підтримую ідею проведення конкурсу. І що обов’язково планую брати у ньому участь. У моїй команді є не лише стратегія дій та бачення розвитку ДФС. У нас є реальні результати», – написав Продан.

Він також перерахував свої заслуги на посаді, серед яких назвав: електронний реєстр відшкодування ПДВ, автоматизовану систему блокування ризикових накладних, електронні сервіси, Єдине вікно, стаціонарні сканувальні системи. Також Продан стверджує, що за його спряння було відновлено взаємодію на міжнародному рівні, налагоджено постійний діалог з бізнесом, перекрито найпотужніші контрабандні схеми, суттєво збільшено надходження до бюджету.

«Чудово розумію, що до конкурсу буде прикута увага суспільства, бізнесу, міжнародних партнерів України. Напевне побачимо спроби політизувати процес. Це й не дивно, бо стрімко набирає обертів передвиборча кампанія. Щоби унеможливити конфлікт інтересів та будь-які спекуляції з цього приводу, вирішив просити уряд призначити іншого виконуючого обов`язки голови ДФС. Службу на цей період повинна очолити людина, яка не братиме участі в конкурсі. Лише таким чином забезпечимо прозорий та неупереджений процес відбору та високий рівень довіри до результатів конкурсу», – додав він.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ писали про те, що Продан на посаді шалено збагатився. Зокрема йому закидали придбання нерухомості у Туреччині. Сам Продан заперечує поширену раніше в ЗМІ інформацію про те, що йому може належати курортний комплекс у Туреччині. «Читаю в інтернеті чергову порцію чуток про нібито «знайдений» у мене закордонний курорт. Одне з видань пішло далі та «знайшло» в мене ще яхту, вілли в Іспанії і навіть літак. Звичайно, усе це – фейк», – зазначив чиновник.

Також додамо, що у матеріалі «10 друзей Гройсмана: первая десятка списка партии премьера» журналісти 1News писали про те, що Мирослав Продан, як один з найближчих соратників прем’єр-міністра може увійти до першої п’ятірки виборчого списку його майбутньої партії. Коли Гройсман був мером Вінниці, Продан протягом багатьох років займав керівні посади у вінницькій ДФС. Після обрання президентом Віктора Януковича, він став головою Вінницької міської податкової інспекції. З незрозумілих причин Мирослав Продан не тільки не був люстрований, але й увійшов в команду нової влади.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close