Україна

Голова ДАБІ не пройшов випробувальний термін

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час засідання Уряду повідомив, що підписав подання до Кабінету Міністрів щодо непроходження випробувального терміну Головою Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ). Про це 1News повідомила прес-служба міністерства.

Він повідомив, що випробувальний термін тривав три місяці, протягом яких він не зміг виконати поставлені перед ним завдання.

«Електронний кабінет забудовника не впроваджено, реструктуризація ДАБІ не підготовлена. І найголовніше — збільшення останнім часом відмов у будівництві – з 20% до 70%. Плюс —  ненадання голові ДАБІ доступу до державної таємниці у зв’язку з поданням ним неправдивих відомостей про себе», — зазначив Геннадій Зубко

«Ми проаналізували стан виконання завдань і ситуацію на будівельному ринку, яка є катастрофічною за кількістю звернень і відмов.  Тому я підготував саме таке подання. Розраховую, що Кабінет Міністрів його розгляне згідно з процедурою і ухвалить відповідне рішення», — наголосив він.

На сайті ДАБІ зазначається, що Головою відомства нині є Сергій Кузьмін.

В електронній декларації Кузьміна зазначена велика кількість землі у селі Білогородка Київської області, яка перебуває у його власності, а також квартира та гараж у Євпаторії (АР Крим, що нині окупований РФ).

Останні новини

Back to top button