Україна

Голосування з виборів президента України завершилось на 11 закордонних дільницях

Станом на 17.00 за київським часом повторне голосування з виборів президента України завершилось на 11 закордонних дільницях. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на Європейську правду.

“На закордонному виборчому окрузі кількість внесених до списків виборців становить 449 тис. 175 осіб. І ми бачимо, що ця кількість збільшилась у порівнянні з першим туром, коли у списках було 434 тис. 930 осіб, тобто на 14 тис. 245 осіб більше”, – сказала секретар Центральної виборчої комісії Наталя Бернацька.

За її словами, станом на 17.00 процес голосування завершився в Австралії, Південній Кореї, Японії, Китаї, Монголії, Малайзії, Сінгапурі, Шанхаї, В’єтнамі, Таїланді, Казахстані та Киргизстані.

Остання закордонна виборча дільниця закриється о 6.00 за київським часом 22 квітня у Сан-Франциско (США).

На виборчій дільниці в Австралії вже порахували голоси, перемогу здобув Петро Порошенко.

Зазначимо, що у Сполучених Штатах голосування у другому турі виборів президента України лише нещодавно розпочалося.

Українці сьогодні дуже активно голосують за кордоном.  У Берліні станом на 13:00 проголосували майже 900 українців, що на 50% більше, ніж у першому турі. Значно вища явка також зафіксована у Білорусі.

Нагадаємо, у Варшаві ще до відкриття дільниці вишукувалася черга з виборців. Станом на зараз черга розтяглася на понад 200 метрів, в ній стоїть приблизно 600 осіб. Для того, щоб проголосувати, необхідно чекати приблизно 1,5 години.

Загалом у закордонному виборчому окрузі ЦВК сформувала 101 дільничну комісію. Українці голосують у 72 країнах світу.

Back to top button