Україна

Герхард Шредер потрапив до бази “Миротворця”

Підставами були названі замах на суверенітет і територіальну цілісність України, маніпуляція суспільно значущою інформацією і антиукраїнська пропаганда

Колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер потрапив до бази “Миротворця”. Його назвали політиком пропутінського угодовства, і навели за приклад цитати, у тому числі щодо визнання анексії Криму.

Інформація про нього була розміщена на сайті Миротворця, – повідомляє 1NEWS.

Підставами були названі замах на суверенітет і територіальну цілісність України, маніпуляція суспільно значущою інформацією і антиукраїнська пропаганда.

Герхард Шредер, який з 29 вересня 2017 року є головою ради директорів компанії ПАТ НК “Роснефть”, був названий політиком пропутінського угодовства.

Ресурс також наводить декілька висловлювань колишнього канцлера, де він визнає анексію Криму Росією, визначаючи її як реальність, яку колись доведеться визнати, і закликає до федералізації України за прикладом Швейцарії та Німеччини.

Джерело: Миротворець

Tags

Останні новини

One Comment

  1. Бідний Шредер тепер спати не зможе. Можливо навіть повіситься від розпачу, що попав в базу геращенковського сайту. Шкода людину. Хай і Мекель з Макроном та Трамп стережуться, будуть уважні ,бо “неровен час…”

Back to top button
Close
Close