Україна

Генпрокуратура не планує арешт або екстрадицію Саакашвілі, – Луценко

Генеральна прокуратура України не має планів щодо арешту або екстрадиції екс-глави Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі. Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко на 14-тій щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії, повідомляє прес-служба YES.

“Я, як генеральний прокурор, чітко вам кажу – Саакашвілі не буде заарештованим по цій справі, не може бути екстрадований із цієї країни, поки він має посвідку на постійне проживання або інші документи, які він подав”, – запевнив він.

Водночас Луценко попередив про кримінальну відповідальність осіб, які брали участь у перетині українського кордону цим політиком.

“Ті, хто його переправляв через кордон – будуть мати проблеми з кримінальною справою, але не будуть заарештовані. Ті, хто бив українських прикордонників – будуть мати справу з кримінальною справою і будуть арештовані. І мають сидіти 7 років, щоб усі політики затямили – можна мітингувати, навіть треба, але не можна бити солдатів і офіцерів!” – підкреслив генпрокурор.

Також він додав, що якщо Саакашвілі вважає позбавлення українського громадянства незаконним, то йому варто звернутися до суду.

“У всьому світі, якщо громадянин відчуває, що держава порушила його права – він іде в суд… Пане Саакашвілі, якщо ви мене чуєте – подайте в суд”, – звернувся Луценко.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що йому, як людині, не подобається виборче надання та позбавлення громадянства.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 5 =

Вас може зацікавити

Close
Close