Україна

Генпрокуратура не планує арешт або екстрадицію Саакашвілі, — Луценко

Генеральна прокуратура України не має планів щодо арешту або екстрадиції екс-глави Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі. Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко на 14-тій щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії, повідомляє прес-служба YES.

«Я, як генеральний прокурор, чітко вам кажу — Саакашвілі не буде заарештованим по цій справі, не може бути екстрадований із цієї країни, поки він має посвідку на постійне проживання або інші документи, які він подав», — запевнив він.

Водночас Луценко попередив про кримінальну відповідальність осіб, які брали участь у перетині українського кордону цим політиком.

«Ті, хто його переправляв через кордон — будуть мати проблеми з кримінальною справою, але не будуть заарештовані. Ті, хто бив українських прикордонників — будуть мати справу з кримінальною справою і будуть арештовані. І мають сидіти 7 років, щоб усі політики затямили — можна мітингувати, навіть треба, але не можна бити солдатів і офіцерів!» — підкреслив генпрокурор.

Також він додав, що якщо Саакашвілі вважає позбавлення українського громадянства незаконним, то йому варто звернутися до суду.

«У всьому світі, якщо громадянин відчуває, що держава порушила його права — він іде в суд… Пане Саакашвілі, якщо ви мене чуєте — подайте в суд», — звернувся Луценко.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що йому, як людині, не подобається виборче надання та позбавлення громадянства.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close