Україна

Генпрокуратуру та НАБУ просять завести справу на нардепа за листування з пранкером

Народний депутат від фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко написав заяву в Генеральну прокуратуру України та в Національне антикорупційне бюро із закликом порушити кримінальну справу проти нардепа від «Слуги народу» Миколи Тищенка. Про це Гончаренко написав на своїй сторінці у Facebook.

«Подав заяву про злочин, який скоїв Микола Тищенко. Нагадаю, що пранкер Джокер вів розмову з Тищенком від імені Генпрокурора Руслана Рябошапки. У цій розмові чітко стає зрозуміло, що Тищенко роздає «зарплату в конвертах» Слугам Народу. Ці протизаконні дії підпадають під статті кримінального кодексу про зловживання владою і службовим становищем, а також про протидію корупції», – пише Гончаренко.

Він додав, що вимагає від НАБУ і Генпрокуратури протягом 24 годин зареєструвати справу в Єдиному реєстрі досудових розслідувань і почати розслідування кримінального правопорушення.

«Закінчимо епоху зарплат в конвертах раз і назавжди», – зазначив Гончаренко.

У своїй заяві нардеп зазначає, що із засобів масової інформації стало відомо про листування (в режимі смс-повідомлень) народного депутата Тищенка М.В. з іншою особою – де містились висловлювання щодо виплат «зарплат в конвертах» народним депутатам України, які є членами фракції політичної партії «Слуга народу».

У заяві про злочин на адресу ГПУ та НАБУ Гончаренко наводить частину цього смс-листування, яке містить багато жаргонних слів, на кшталт, «бабки», «стукачать», «пипец» тощо.

Гончаренко вважає, що такі дії (отримання зарплат в конвертах – ред. 1News) підпадають під ознаки злочинів, передбачених статтею 22 «Обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища» Закону України «Про запобігання корупції» та статтею 364 «Зловживання владою або службовим становищем» Кримінального кодексу України.

Останні новини

Back to top button