Україна

Генпрокуратура хоче скоротити штат САП

Керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький заявив, що Генеральна прокуратура України має намір на 10% скоротити штат його відділу, інформує 1NEWS з посиланням на Цензор.нет.

«Сьогодні ще дізнався, що в планах Генпрокуратури на 10% скоротити САП. Я написав листа про збільшення штату. Мені було відмовлено. Хоча в бюджеті 2017-2018 років розраховано на ту кількість, яку я прошу. З 45 посад хочуть на 5 осіб зменшити. Ще є 7 вакансій, тобто в нас залишиться тільки дві вакансії», — повідомив Н.Холодницький в інтерв’ю інтернет-виданню Цензор.нет.

Він зазначив, що навантаження на співробітників САП за рік зросло в півтора разу. «На початок року було процесуальне керівництво в близько 300 провадженнях, наразі 508. І це не кажучи про судові розгляди! На цей рік на САП було передбачено 116 млн. Наступного буде 113 млн. Ми — єдиний правоохоронний орган, якому зменшили фінансування», — розповів керівник САП.

Водночас, за його словами, інших відділів Генпрокуратури, де є слідчі підрозділи, які мають бути ліквідовані, скорочення не стосується.

«20 листопада прокуратура втрачає слідство. Є висока ймовірність, що ці справи буде передано НАБУ і САП. Я розраховував провести конкурс цього року. Знав, що є кошти заплановані та вакансії. А тепер, повернувшись із відрядження, побачив, що нам не те що не додають, а ще хочуть скоротити п’ять посад. Ось так — ти ніби хочеш, як краще, а тебе рубатимуть», — розповів Н.Холодницький.

 

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close