Україна

Гендиректор “1+1” розповів, чи були акції компанії у заставі Приватбанку

У заставі націоналізованого Приватбанку не було акцій компаній “1+1 Продакшн”. Про це у ході прес-сніданку розповів генеральний директор “1+1 Media” Олександр Ткаченко, передає 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

“У нас в заставі був будинок, будівля. Ми брали свого часу кредит для “1+1 Продакшн”, і ми його погасили. Так що ніяких застав не було, був кредит”, – сказав він.

Ткаченко додав, що і акції інших бізнесів медіахолдингу – “1+1 Media” і телеканалу “1+1” – не закладалися в Приватбанку.

Раніше Ігор Коломойський стверджував, що Петро Порошенко “не розібрався” і хотів отримати контроль над акціями “1+1 Продакшн”, які були в заставі Приватбанку.

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Петр Алексеевич решил, что с ПриватБанком оприходовал все активы Коломойского. Ему хотелось , что б так было и он делал все, что б убедить других, что так и произошло. Не зря его назвали алчным, злопамятн6ым и мстительным человеком. И этот человек стал его личным врагом №1. Именно и только из-за этого, какие бы другие причины не озвучивал г-н “гарант”!

Back to top button
Close