Україна

Футболісти “Динамо” провідали звільнених із полону моряків (фото)

У середу, 11 вересня, звільнених із російського полону військових моряків, які перебувають на лікуванні в Головному військовому клінічному госпіталі у Києві, провідали футболісти ФК “Динамо-Київ”, інформує 1NEWS з посиланням на інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Inform”.

Як зазначається у повідомленні, кожному з моряків футболісти подарували іменну спортивну сумку, всередині якої були спортивний костюм, футболка, кросівки, шарф, футбольний м’яч тощо.

“Ми вдячні вам за вашу мужність і незламність. Це дуже важливо для нас і для всієї країни. Мені важко навіть уявити, наскільки вам було складно. Низький вам уклін”, – сказав головний тренер ФК “Динамо” Олексій Михайличенко.

“На вашому прикладі хочеться всім показувати, що означає любити свою Батьківщину, сім’ю. Ми запрошуємо вас на наші ігри. Кожний отримає іменний абонемент”, – зазначив капітан київського “Динамо” Сергій Сидорчук.

Футболісти привезли також суперкубок, із яким моряки з радістю фотографувалися.

Зі свого боку начальник Національного військово-медичного клінічного центру “ГВКГ” генерал-майор Анатолій Казмірчук зауважив, що візит футболістів до госпіталю значно поліпшить моральний дух військових моряків.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close